O nás

Svým klientům nabízíme širokou nabídku dortů různých velikostí a chutí, vhodných pro všechny příležitosti. Chcete potěšit své blízké? Chcete uspořádat slavnost nebo oslavu? Chcete si nechat vyrobit svatební dort, narozeninový dort pro ratolesti nebo k jiné slavnostní příležitosti? Neváhejte a kontaktujte nás. Vyrábíme dorty s maximální láskou a fantazií.

Dnešní doba je plná chemie, umělých náhražek a barviv, polotovarů, margarínů a konzervantů. My Vám nabízíme lahodnou alternativu vyráběnou z poctivých surovin bez přidaných rostlinných tuků, práškových náhražek nebo mražených polotovarů.

Každý náš dort je jedinečný, neopakovatelný originál. Pečení je pro nás koníčkem, do všech našich výrobků vkládáme radost a osobní nadšení, projevující se láskyplnou energií, která z našich dortů a cukroví vyzařuje.

Moudré lidové přísloví: "Láska prochází žaludkem".

Používáme výhradně kvalitní BIO suroviny, pokud možno z domácí produkce: farmářská smetana a máslo, přepuštěné máslo, mascarpone, ricotta, domácí podmáslí, vajíčka z malochovu, výběrová mouka, bio ovoce, domácí marmelády, belgická čokoláda, třtinový cukr, stévie, nugát z lískových oříšků, domácí karamel, med od českých včel...

Domácí receptury všech chutí, lahodné vůně, pohlazení pro oči.
© 2023 Powered by Beatus s.r.o.
All Rights Reserved